IDC2512ER1R0M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER1R0M
JLCPCB Part #
C2051543
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1uH 2.9A 2.9A 50mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS