RNC55H3221BSRE7
MFR.Part #
RNC55H3221BSRE7
JLCPCB Part #
C3369269
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors