IDC2512ER101M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER101M
JLCPCB Part #
C2051546
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.27Ω 100uH 300mA 310mA ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS