IDC2512ER102M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER102M
JLCPCB Part #
C2051545
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
100mA 13.8Ω 1mH 70mA ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS