IDC2512ER4R7M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER4R7M
JLCPCB Part #
C2051478
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.5A 1.5A 4.7uH 90mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS