RN55E1131BR36
MFR.Part #
RN55E1131BR36
JLCPCB Part #
C3447798
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors