BZM55B16-TR3
MFR.Part #
BZM55B16-TR3
JLCPCB Part #
C6522527
Description
1 Independent 100nA@12V 15.7V~16.3V 16V 170Ω 170Ω 500mW SMD Zener Diodes ROHS