PTF6550K000AYEK
MFR.Part #
PTF6550K000AYEK
JLCPCB Part #
C1443509
Description
-55℃~+150℃ 250mW 50kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS