BZM55B11-TR3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZM55B11-TR3
JLCPCB Part #
C6522525
Package
SMD
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8.2V 11V 500mW 70Ω 70Ω SMD Zener Diodes ROHS