BZM55B12-TR3
MFR.Part #
BZM55B12-TR3
JLCPCB Part #
C7093349
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@9.1V 11.76V~12.24V 12V 500mW 90Ω 90Ω SMD Zener Diodes ROHS