6DFN43A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
6DFN43A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035651
Package
DFN3820A
Description
-65℃~+175℃ 1 10.1A@10/1000us 1uA 36.8V 43V 59.3V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS