ERC55750K00BEEA500
MFR.Part #
ERC55750K00BEEA500
JLCPCB Part #
C3452926
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS