RN60D3651FBSL
MFR.Part #
RN60D3651FBSL
JLCPCB Part #
C1429698
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors