T6N27AHM3/I
MFR.Part #
T6N27AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038314
Description
-65℃~+185℃ 1 16A@10/1000us 1uA 23.1V 27V 37.5V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS