6DFN33A-M3/I
MFR.Part #
6DFN33A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035648
Description
-65℃~+175℃ 1 13.1A@10/1000us 1uA 28.2V 33V 45.7V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS