53D271F250HP6
MFR.Part #
53D271F250HP6
JLCPCB Part #
C1611949
Package
Plugin,D22.5xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 250V 270uF 67.1mm 插件,D22.5xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded