RN60D16R0FB14
MFR.Part #
RN60D16R0FB14
JLCPCB Part #
C1395185
Description
-65℃~+175℃ 16Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors