601D337F150HP1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
601D337F150HP1
JLCPCB Part #
C3307899
Package
Plugin,D22.5xL67.1mm
Description
-10%~+50% -55℃~+105℃ 1.71A@120Hz 150V 2000hrs@105℃ 330uF 345mΩ@120Hz 插件,D22.5xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded