39D178G030HP6
MFR.Part #
39D178G030HP6
JLCPCB Part #
C1612328
Package
Plugin,D22.5xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 1700uF 30V 500hrs@85℃ 67.1mm 插件,D22.5xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded