53D392F063HP6
MFR.Part #
53D392F063HP6
JLCPCB Part #
C1613214
Package
Plugin,D22.5xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 3900uF 63V 67.1mm 插件,D22.5xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded