53D371F250JP6
MFR.Part #
53D371F250JP6
JLCPCB Part #
C1614468
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 250V 370uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded