53D271F250KJ6
MFR.Part #
53D271F250KJ6
JLCPCB Part #
C1613693
Package
Plugin,D28.8xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 250V 270uF 41.7mm 插件,D28.8xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded