39D107G025EE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D107G025EE6
JLCPCB Part #
C1648104
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 100uF 25V 29mm 500hrs@85℃ 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded