RNC55H1151FRB14
MFR.Part #
RNC55H1151FRB14
JLCPCB Part #
C1440356
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors