39D306G075EE6
MFR.Part #
39D306G075EE6
JLCPCB Part #
C1611813
Package
Plugin,D13xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 29mm 30uF 500hrs@85℃ 75V 插件,D13xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded