RNC65H11R8FRB14
MFR.Part #
RNC65H11R8FRB14
JLCPCB Part #
C3557887
Description
-65℃~+175℃ 11.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors