IHLP2020CZER100MA1
MFR.Part #
IHLP2020CZER100MA1
JLCPCB Part #
C17436530
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
10uH 164mΩ 2.5A 4A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS