CRGV2010F5M62
MFR.Part #
CRGV2010F5M62
JLCPCB Part #
C4305955
Description
-55℃~+125℃ 5.62MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS