YR1B475KCC
MFR.Part #
YR1B475KCC
JLCPCB Part #
C1399485
Description
-65℃~+155℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS