CRGV2010F1M62
MFR.Part #
CRGV2010F1M62
JLCPCB Part #
C3957975
Description
-55℃~+125℃ 1.62MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS