CRGV2010F1M69
MFR.Part #
CRGV2010F1M69
JLCPCB Part #
C4085951
Description
-55℃~+125℃ 1.69MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS