CRGV2010F5M49
MFR.Part #
CRGV2010F5M49
JLCPCB Part #
C4116793
Description
-55℃~+125℃ 5.49MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS