LTR50UZPJ133
MFR.Part #
LTR50UZPJ133
JLCPCB Part #
C4306091
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS