KUP-5A15-120
MFR.Part #
KUP-5A15-120
JLCPCB Part #
C7292129
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10A 10ms 120V 15ms 240V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) SOCKETABLE Power Relays ROHS