CRGV2512F54K9
MFR.Part #
CRGV2512F54K9
JLCPCB Part #
C4092124
Description
-55℃~+125℃ 1W 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS