CRGV2010F274K
MFR.Part #
CRGV2010F274K
JLCPCB Part #
C4114912
Description
-55℃~+125℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS