CRGV2010F374K
MFR.Part #
CRGV2010F374K
JLCPCB Part #
C4241764
Description
-55℃~+125℃ 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS