RN73C2A76R8BTG
MFR.Part #
RN73C2A76R8BTG
JLCPCB Part #
C4237423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS