CRGH0603J220R
MFR.Part #
CRGH0603J220R
JLCPCB Part #
C2097129
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS