CPF1206B14KE1
MFR.Part #
CPF1206B14KE1
JLCPCB Part #
C1703592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS