CRGV2010F294K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F294K
JLCPCB Part #
C4266807
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 294kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS