ERJ-U1DF2400U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2400U
JLCPCB Part #
C1014776
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS