CRGS2010J2R2
MFR.Part #
CRGS2010J2R2
JLCPCB Part #
C1704260
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS