CPF0603B36R5E
MFR.Part #
CPF0603B36R5E
JLCPCB Part #
C4337765
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS