CRGH2010J2R2
MFR.Part #
CRGH2010J2R2
JLCPCB Part #
C2135290
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS