CRGS2010J8R2
MFR.Part #
CRGS2010J8R2
JLCPCB Part #
C1704278
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS