CRGS2010J2M2
MFR.Part #
CRGS2010J2M2
JLCPCB Part #
C1703714
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS