CPF0603B487RE
MFR.Part #
CPF0603B487RE
JLCPCB Part #
C4036718
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS