RLC50K1R30FTE
MFR.Part #
RLC50K1R30FTE
JLCPCB Part #
C2598172
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS