CRGH0603F1K05
MFR.Part #
CRGH0603F1K05
JLCPCB Part #
C2098512
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS